Jump to content
Ogłoszenia

Regulamin forum CS-Ekipa.pl


Recommended Posts

Regulamin Forum CS-Ekipa.pl:

 

§1. OGÓLNE

1.1 Rejestrując się na forum CS-Ekipa.pl, akceptujesz niniejszy regulamin. Oznacza to, że zgadzasz się przestrzegać wszystkich zasad i postanowień w nim zawartych.

1.2 Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez wcześniejszego uprzedzenia. Oznacza to, że regulamin może ulec modyfikacji w dowolnym momencie, a użytkownicy są zobowiązani do zapoznania się z ewentualnymi zmianami.

1.3 Nieznajomość regulaminu nie zwalnia użytkowników z obowiązku jego przestrzegania. Każdy użytkownik jest odpowiedzialny za zapoznanie się z regulaminem i przestrzeganie jego postanowień.

1.4 Zabrania się udostępniania konta osobom trzecim. Każdy użytkownik jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo swojego konta i nie powinien udostępniać swoich danych logowania ani hasła innym osobom.

 

§2. ZABRONIONE

2.1 Zabrania się pisania CspsLockiem. Oznacza to, że użytkownicy nie mogą korzystać z pisania tekstu przy użyciu wielkich liter na przemian z małymi literami, co utrudnia czytanie i wprowadza zamieszanie.

2.2 Zabrania się używania słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Forum CS-Ekipa.pl stawia na kulturę wypowiedzi i nie toleruje obraźliwego ani nieodpowiedniego języka.

2.3 Zabrania się reklamowania innych stron internetowych. Forum CS-Ekipa.pl jest miejscem do wymiany informacji i dyskusji na określone tematy, a nie platformą reklamową dla innych stron.

2.4 Zabrania się wyśmiewania i obrażania innych użytkowników forum CS-Ekipa.pl. Szanowanie innych użytkowników jest ważne, dlatego wszelkie działania mające na celu poniżenie lub obrażenie innych osób są surowo zabronione.

2.5 Zabrania się upubliczniania danych osobowych. Użytkownicy nie powinni ujawniać swoich ani innych osób danych osobowych na forum, takich jak numery telefonów, adresy zamieszkania, adresy e-mail itp.

2.6 Zabrania się tworzenia konkursów bez oficjalnej zgody Założyciela Sieci, Opiekuna Sieci, Administratora lub Junior Admina. Konkursy na forum mogą być organizowane tylko po uzyskaniu odpowiedniej zgody ze strony administracji.

2.7 Zabrania się umieszczania treści niezgodnych z polskim i europejskim prawem. Użytkownicy są zobowiązani do przestrzegania prawa i nie mogą zamieszczać treści, które są nielegalne lub naruszają prawa innych osób.

2.8 Zabrania się pisania dwóch lub więcej wypowiedzi naraz pod tym samym tematem. Aby utrzymać porządek na forum, użytkownicy nie powinni zamieszczać kilku postów pod rząd w tym samym wątku.

2.9 Zabrania się umieszczania plików/linków do skryptów, cheatów, wirusów itp. Forum CS-Ekipa.pl jest miejscem wymiany pozytywnych informacji i nie toleruje udostępniania szkodliwego oprogramowania ani materiałów.

2.10 Zabrania się dodawania punktów reputacji na prośbę innych użytkowników. Punkty reputacji powinny być przyznawane zgodnie z własnymi przemyśleniami i oceną innych użytkowników, a nie na żądanie.

2.11 Zabrania się posiadania rangi na innym forum. Ranga na forum CS-Ekipa.pl jest przyznawana na podstawie aktywności i zasług na tym konkretnym forum i nie powinna być używana na innych platformach.

 

§3. POSTY

3.1 Tytuł tematu powinien zawierać informacje o treści danego posta. Aby ułatwić innym użytkownikom znalezienie odpowiednich tematów, tytuły powinny być jasne i konkretnie opisywać treść posta.

3.2 W odwołaniu od bana może wypowiadać się jedynie osoba odwołująca, Admin banujący, UBTeam, świadkowie zdarzenia. W przypadku, gdy użytkownik zostaje zbanowany, tylko określone osoby mają prawo wypowiadać się w jego sprawie w celu odwołania od bana.

3.3 Jedyna Administracja ma prawo robić ankiety w tematach. Administracja forum może przeprowadzać ankiety w celu uzyskania opinii użytkowników na określone tematy związane z funkcjonowaniem forum.

3.4 Zwracanie uwag związanych ze złamaniem regulaminu w postach należy do Administracji. Jeśli użytkownik zauważy, że inny użytkownik łamie regulamin, powinien zgłosić ten fakt administracji, która podejmie odpowiednie działania.

3.5 Użytkownik forum CS-Ekipa.pl powinien pisać jasno i czytelnie bez błędów ortograficznych. Staranność w pisaniu postów jest ważna dla zrozumienia treści i utrzymania wysokiego standardu komunikacji na forum.

3.6 Wszelkie prowokacje w postach będą karane. Forum CS-Ekipa.pl stawia na konstruktywną i pozytywną atmosferę, dlatego wszelkie działania mające na celu prowokację lub wywołanie konfliktu są surowo zabronione.

3.7 Kolor czerwony jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla Administracji forum. Aby uniknąć zamieszania, tylko członkowie administracji mają prawo używać koloru czerwonego w swoich postach.

3.8 Zabrania się nadużywania wulgaryzmów w postach. Użytkownicy powinni unikać użycia wulgaryzmów i utrzymywać wysoki poziom kultury w swoich wypowiedziach.

3.9 Zakaz spamowania tematami o tej samej, bądź tej samej tematyce. Aby utrzymać porządek na forum, użytkownicy nie powinni tworzyć wielu tematów o identycznej treści lub tematów, które są ze sobą powiązane.

3.10 W podaniach powinny znajdować się tylko sensowne powody. Jeśli użytkownik składa podanie w celu uzyskania określonych uprawnień lub zmian na forum, powinien przedstawić przemyślane i uzasadnione powody.

 

§4. PROFIL

4.1 Avatar użytkownika forum nie może przekraczać 10 kb. Maksymalne rozmiary avatara powinny wynosić 100x100 pikseli. Ograniczenia te mają na celu utrzymanie rozmiaru plików w ramach akceptowalnego poziomu.

4.2 Sygnatura użytkownika forum nie może przekraczać 350 kb (358400 bajtów). Maksymalne rozmiary sygnatury powinny wynosić 600x200 pikseli. Również tutaj istnieją ograniczenia dotyczące rozmiaru plików, aby zapobiec nadmiernemu obciążeniu strony.

4.3 Avatar, sygnatura oraz nick nie mogą zawierać treści niezgodnych z polskim i europejskim prawem. Użytkownicy są zobowiązani do używania treści legalnych i niezakazanych przez prawo w swoich danych identyfikacyjnych na forum.

4.4 Profil użytkownika w żaden sposób nie może być podobny do profilu administracji. Aby uniknąć zamieszania i nieporozumień, profile użytkowników nie powinny naśladować profili członków administracji.

 

 

Zastrzega się, że regulamin może ulec zmianie w każdej chwili, a wszelkie prawa są zastrzeżone.

Dodatkowo, informuje się, że zabronione jest kopiowanie zdjęć oraz opisów (w całości lub w części) bez zgody właściciela i administratora strony. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych, wykorzystywanie autorskich materiałów bez zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...